Karmické devítileté cykly

Karmické cykly – ukazují naše úkoly, které máme zvládnout ke svému dalšímu vývoji. Dřívější životy vytvořily příčiny a následky, ze kterých vychází plán našeho současného života. Které úkoly to jsou, ukazují jednotlivé karmické trojúhelníky. Jeden trojúhelník trvá 9 let a je ve znamení určitého čísla, jehož kvalita ovládá příslušné období. Určuje konkrétní úkoly a lekce, důležité pro náš pokrok, z nichž některé se mohou opakovat. V průběhu těchto cyklů bude zkouškám vystavena láska, síla, soucit, pochopení a tolerance. Každý rok přináší nové úkoly a ponaučení.

Stručný přehled jednotlivých devítiletých vibrací:


1 – ROZVOJ VLASTNÍ OSOBNOSTI
kreativita, sebedůvěra, nezávislost a sebeprosazení
Cyklus jedničky je obdobím nových začátků, nových aktivit a originálních nápadů. Možný pocit izolace.


2 – VZTAHY
spolupráce, rovnováha
tento cyklus učí citlivosti, pochopení, vstřícnému přístupu a vybízí ke spolupráci s druhými, rozvíjí uvědomění. Učíme se nacházet harmonii ve vztazích, zajímavá setkání. Možné problémy ve vztazích.


3 – KONFRONTACE

vysoká mentální aktivita, tvořivost a citlivost

Setkávání se s lidmi z dávné minulosti, řešení nevyřešeného, skryté problémy vyplují na povrch. V tomto období je v popředí studium, kreativita, komunikace a společenské kontakty.


4 – STABILITA A POSTUP
plány a jejich uvedení do života, fyzická aktivita

Souvislost s karmickou minulostí, různé zkoušky, které prověřují naši trpělivost. Ponaučení, které může přinést velký pokrok a úspěch. Možné zklamání, různé překážky, ztráty.


5 – SVOBODA A KÁZEŇ
chuť a síla se prosadit, nezávislost, zásadní životní změny a obraty tam, kde je v našem životě třeba. Cestování, dobrodružství. Možná práce v zahraničí. Vnímání a duchovní růst.


6 – OSOBNÍ VZTAHY, RODINA, TVOŘIVOST
tolerance, láska, ochota pomoci jsou vystavovány zkouškám, citová podpora, pochopení. Nastolení harmonie ve vztazích, založení rodiny. Sebevzdělávání, kreativita a tvůrčí činnost v souladu s potřebami rodiny.


7 – ZMĚNY A DŮVĚRA
pozornost vede k duchovnímu probuzení a rozvoji osobnosti. Změny emocionálního charakteru, zkoušky trpělivosti, lásky a víry. Nové zkušenosti a přehodnocení dosavadních životních postojů.


8 – ROVNOVÁHA A HOJNOST
vysoká energie, síla, odolnost, stabilita. Období vhodné pro podnikání, změny profese, kariérní vzestup, finanční záležitosti. Soulad mezi mocí, vlivem, hojností a na druhé straně pochopení a účast, pomoc potřebným.


9 – MOUDROST
soběstačnost, houževnatost a zodpovědnost vůči sobě a ostatním. Uvědomění, nalézání hlubšího smyslu, duchovní vibrace. Pochopení a soucítění s druhými a jejich problémy, osobní růst. Objasňování cesty pravdy druhým.


11 – VZTAHY A DUCHOVNÍ NADSTAVBA
karmické zatížení. Vztahy, které mají kořeny v naší minulosti. Možná nejistota a přecitlivělost, pocity frustrace, obavy z budoucnosti. Duchovní číslo 11 nás vede k vypořádání se s minulostí, pochopení a uvědomění, pak je to jedna z nejlaskavějších vibrací. Zájem o filosofická a esoterická témata, psychologii, alternativní léčebné metody a životní styly. Vnímavost.

Copyright © 2011. Všechna práva vyhrazena.

2 komentáře to “Karmické devítileté cykly”

  • simona prekopova:

    dobry den chcela som sa spytat ako zistim v ktorom cykle som a taktiez ako si vypocitam zivotne cislo.a inak mate krasnu webovu stranku plnu mudrych veci:)

    • Rea:

      Dobrý večer, Simonko,
      děkuji Vám za milá slova. Co se týká výpočtu životního čísla, sečtete celý datum narození.
      Např. 13. 8. 1976=1+3+8+1+9+7+6=35/8. Životním číslem je tedy v tomto případě 8.
      Pokud chceme získat výpočet devítiletých vibrací, sečítáme měsíc a den narození, tím získáváme první dev. vibraci. Součtem dne a roku druhou dev. vibraci, součtem těchto dvou vibrací se dostáváme k třetí devítiletce a poslední čtvrtou devítiletku dostáváme součtem měsíce a roku (součet roku, viz. 1976/23/5), ta nás provází do konce našich dnů zde na Zemi.
      Mějte se krásně a hodně štěstí na cestě…Andrea

Leave a Reply