NUMEROSKOP DNE

  6. – 7. 11. 2018

*      *      *      *      *      *

Krásný dobrý den, přátelé,

po delší odmlce a na sklonku dne opět přidávám náhled na číselnou rošádu pro tyto dva dny. Také bych ráda poděkovala všem příznivcům stránky NumesRea za přízeň, kterou ji stále prokazujete, byť mé příspěvky jsou a budou spíše nahodilé. Velmi si toho vážím a ze srdce děkuji!
Dnešní číselné představení je prazvláštním koktejlem něžného citu, skrytých i bubnujících emocí a zdánlivého chladu. Jedenáctka, jež je v listopadu opravdu silně zastoupena, vytvářejí se šestkou kombinaci chladné krásy, vášně, vzletných slov a čarovných gest. Vstupují do říše iluzí, snů a představ. Jsou to ambasadorky světa inspirace a také elegantně strojené dámy s vybroušeným, ale i silně nabroušeným slovem.
Opustíme-li tuto pomyslnou pohádku o lehce tající sněhové královně, co to v reálném světě znamená? Kde je vztahová půda vrtkavá, mohou být diskuse velmi živé a konverzace až zraňující, přesto s trochou vůle dosáhnout kompromisu. Ať je to jak chce, přestože dnešní číselné velitelky občas rozhýbou kolotoč emocí, jsou ve své podstatě velmi citlivé a mírumilovné. Lepší variantou jsou pak romantické chvilky či alespoň záblesky, milá setkání a podnětné debaty. Vzlétají slova, která se jak čarovným proutkem dotknou vizí a zavdají podnět k novým úvahám. Intuice po tyto dny pracuje přesčas, co se kolem odehrává, odposlechne, vyjeví, není pouhá náhoda …
V tomto duchu pokračujeme po další den. Spirituální a meditativní závan obhospodařuje tento den, kdy sedmička s jedenáctkou v sobě nesou cosi, co je neuchopitelné, nepochopitelné, léčitelské. Události či spíše výjevy sahají za hranici pozemského. Považte, sedmička, jedenáctky, přítomná osmnáctka a také dvojka jako pomyslná cesta dne jsou tak silně spojeny se světem „za oponou“, že nejsem s to si momentálně  představit, co samotný den přinese. Prozatím mi postačí představa procházky podzimní krajinou, chuť bylinného čaje a vůně vonných tyčinek, samo nechť se děje … Je to však především nastavení každého jednoho člověka, které rozhoduje o tom, jak dokážeme tyto tajemné nuance uchopit a vůbec vnímat …
S nohama na zemi pak vnímáme den podobně jako ten předešlý, jen se zdá, že v mnoha případech vůle ke kompromisu poněkud vadne, slova se jaksi zostřují a jeví se býti poněkud údernější. Nebo se naopak odehrává slovní kabaret, kdy je třeba číst mezi řádky… Mohou se rozjet podivné šarády, které se dotknou širší společnosti (20 ze dne). Sedmička je totiž také rebel, rodilý melodramatik, komediant a mistr převleků, čemuž bravurně sekunduje i jedenáctka. Je to vládce šálení a mámení, nenechejme se tedy  zmást blýskátky a třpytkami, falešnou iluzí. Uchopme energie čísel nejlépe tak, jak káže naše vědomí a svědomí.
Krásné dny  a nevšední okamžiky všem!
Andrea

 

 

 

 

 

 

Numeroskop měsíce 2018

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————–
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.
 
Kopírování pouze s uvedením autora!