NUMEROSKOP DNE

  20. 3. 2018

*      *      *      *      *      *

 

20. 3. 2018/7

Na dnešní scéně figurují číselné energie, které evokují různé formy spolupráce, dorozumívání a vysvětlování. Dvojka je synonymem interakce, sjednocování a společenství, s trojkou v závěsu vysvětlujeme a představujeme obecenstvu své myšlenky a nápady. Dnešní číselná varianta se zejména dotýká práva a dohod.
S tímto seskupením dochází k ustanovení podmínek a smluvnímu ujednání. Cestu lemuje výrazná sedmička, jenž vládne uměním jakkoliv přesvědčit o správnosti svých postojů a názorů. S urputností sobě vlastní poukazuje na veškeré nejasnosti a postřehy, pokud se tyto vyjevily v dosavadním postupu či záležitosti. Mohou vznikat procesy, kdy bude třeba správně formulovat své hypotézy a vysvětlovat záměry. Vzhledem k setkání dvojky a sedmičky mohou vyplouvat na povrch osobní konflikty a emotivní vyjádření. Můžeme být svědky nejen různých neshod, ale i nehod.

Pokud pohlédneme na příznivější tvář vládnoucích čísel dnešního dne, objevíme možnosti vzájemného porozumění a naladění se na stejnou frekvenci. Mají-li totiž něco společného, pak je to rozhodně schopnost intuitivně zachytit signály proudící z našeho nitra i mysli. Jsou to energie zvýrazňující naše smysly.

Příjemný den, přátelé!

 

 

 

 

 

 

Numeroskop měsíce 2018

 

 

 

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————–
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Kopírování pouze s uvedením autora!